SKI AREÁL ZDOBNICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka

Chcete se naučit na prkně? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Hojsova Stráž - Vyhlídka!

Do ski areálu Harrachov - Čertova hora se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Harrachov - Čertova hora a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Petříkov - to pravé místo pro rekreaci

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Petříkov.

Zimní středisko Novako

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Novako a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kouty nad Desnou - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kouty nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kořenov - Rejdice - lyžaři si přijdou na své

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Kořenov - Rejdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vlek Pod Soláněm - příjemně překvapil

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Vlek Pod Soláněm.

Bartošovice - lyžaři si přijdou na své

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Bartošovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Černá hora - Dolní Dvůr - velké zlepšení

Máte rádi zimní sporty? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Černá hora - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rališka - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Rališka!

Kouty nad Desnou - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Kouty nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Řeka - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Řeka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Svinec - to pravé místo pro rekreaci

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Svinec!

Desná - Černá Říčka - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Desná - Černá Říčka.

Ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Kamenec - Jablonec nad Jizerou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Zima přichází mílovými kroky. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Alšovka Měděnec - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Alšovka Měděnec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Příprava před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Je spousta věcí, které se mohou pokazit. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat?

U pily Lučany - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál U pily Lučany a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Zbraslav u Brna se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přijeďte navštívit areál Zbraslav u Brna a užijte si zimní radovánky naplno!

Krupka - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Krupka a užijte si zimní radovánky naplno!

Potštát - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Potštát!

Meziboří - areál příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Meziboří.

Vrchlabí - Kněžický vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Zdobnice ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Zdobnice.

Smržovka - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Smržovka a užijte si zimní radovánky naplno!

Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - ideální pro nenáročné

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Baby Třebíč - Pod kostelíčkem a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Mladkov - Petrovičky - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Mladkov - Petrovičky!

Ski areál Strážné - pro rodiny s dětmi téměř ideální

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Strážné!

Kvalita od českých výrobců sportovního oblečení

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Důvěřujte českým výrobcům! Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Vydejte se na výlet do Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Chtěli bychom Vám touto cestou nabídnout některé cyklostezky, co za shlédnutí určitě stojí.

Třeboňská krajina svádí k výletům

Třeboňsko patří mezi nejpozoruhodnější krajiny naší země, její rozmanitost nabízí bohaté zážitky jak pro pěší turisty, tak i pro cyklisty. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 26.1.
Polojasno
-4°C
-6°C
Středa
27.1.2021
Polojasno
-3°C
-6°C
Čtvrtek
28.1.2021
Polojasno
-3°C
-6°C
Pátek
29.1.2021
Sněžení
-5°C
1°C

Provozní doba

Pondělí9:00 - 16:00
Úterý9:00 - 16:00
Středa9:00 - 16:00
Čtvrtek9:00 - 16:0017:30 - 20:30
Pátek9:00 - 16:00
Sobota9:00 - 16:0017:30 - 20:30
Neděle9:00 - 16:00